niedziela, 14 kwietnia, 2024
Targi

Relacja z targów Spielwarenmesse 2024

W dniach 30 stycznia – 4 lutego 2024 roku odwiedziliśmy w Międzynarodowe Targi Zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze. Celem naszej wizyty było zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży zabawkarskiej oraz poszukiwanie nowych marek, które moglibyśmy wprowadzić na polski rynek.

Najnowsze trendy

Podczas targów mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w branży zabawkarskiej. W tym roku dominowały zabawki ekologiczne, edukacyjne i rozwijające kreatywność. Dużo uwagi poświęcono również zabawkom STEM, które łączą w sobie naukę, technologię, inżynierię i matematykę.

Poszukiwanie nowych marek

Odwiedziliśmy stoiska wielu wystawców z całego świata, w poszukiwaniu marek, które idealnie wpasują się w polski rynek. Szukaliśmy zabawek wysokiej jakości, które są bezpieczne dla dzieci, a jednocześnie atrakcyjne i edukacyjne.

Obiecujące kontakty

Odbyliśmy wiele owocnych spotkań z przedstawicielami firm z różnych krajów. Zapoznaliśmy się z ich ofertą i nawiązaliśmy wstępne kontakty. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uda nam się wprowadzić na polski rynek kilka nowych, interesujących marek zabawek.

Podsumowując, targi Spielwarenmesse 2024 były dla nas cennym źródłem informacji i inspiracji. Pozyskaliśmy wiele cennych informacji o najnowszych trendach w branży zabawkarskiej, nawiązaliśmy obiecujące kontakty biznesowe i zidentyfikowaliśmy kilka marek, które mamy nadzieję wkrótce wprowadzić na polski rynek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *