niedziela, 14 kwietnia, 2024

Nasza Ksiegarnia

Wydawnictwo „Nasza Księgarnia” to wyjątkowa oficyna, łącząca tradycję i nowoczesność. Od 1921 roku towarzyszy kolejnym pokoleniom czytelników, którym dostarcza piękne i wartościowe książki.

Wydawnictwo publikuje także lektury szkolne, np. Zaczarowaną zagrodę Aliny i Czesława Centkiewiczów czy Jak Wojtek został strażakiem Czesława Janczarskiego, a z myślą o rozwoju mowy dziecka została stworzona m.in. seria o Puciu, Naukę czytania wspomagają książki Beaty Ostrowickiej, Poczytam ci, mamo. Elementarz, Poczytam ci, mamo. Elementarz matematyczny, Poczytam ci, mamo. Elementarz przyrodniczy. Kolejne pozycje edukacyjne to Nauka czytania oraz Nauka liczenia Agnieszki Łubkowskiej. Z kolei dla starszych czytelników powstała seria Ale historia… Grażyny Bąkiewicz,, która w humorystyczny sposób ukazuje historię Polski.


Pucio

Seria o Puciu została stworzona przez Martę Galewską-Kustrę, dr n. hum. logopedę, pedagog dziecięcą i pedagog twórczości, by w naturalny sposób wspomagać rozwój mowy u dzieci na różnych etapach rozwoju.
Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy!

Tematyka przystępnych w formie książek obejmuje między innymi: wyrazy dźwiękonaśladowcze i pierwsze słowa, podstawowe rzeczowniki i czasowniki oraz łączenie wyrazów, zabawy z artykulacją (czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek), budowanie zdań oraz ćwiczenia umiejętności opowiadania.

Książeczki

Książeczki, które przede wszystkim polecamy to seria o Felusiu, Opowiem Ci mamo… Atlasy Ewy i Pawła Pawlaków, serię Rok na wsi, Rok w mieście, Rok w przedszkolu, O maluchu w brzuchu i wiele innych…

Gry

Od 2016 roku Nasza Księgarnia wydaje również gry planszowe. W krótkim czasie wiele  planszówek zdobyło ogromną popularność i podbiło serca nie tylko graczy, lecz także nauczycieli i pedagogów, wykorzystujących je podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą.

Puzzle

NK wydaje równiez puzzle. Są  to przepieknie wydane produkty o bardzo oryginalnej kolorystyce. Pzedstawiamy kilka z nich.