wtorek, 21 maja, 2024

Klocki Korbo

Klocki KORBO to wizja zabawki edukacyjnej – uniwersalnej i atrakcyjnej dla dzieci w każdym wieku. Idea: „Pomyśl, zbuduj, zakręć” najlepiej opisuje innowacyjność tego produktu. Zabawa konstrukcyjnymi klockami KORBO pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęcając je do kreatywnego i logicznego myślenia, stymulując zmysły, umożliwiając ćwiczenie zdolności manualnych oraz koordynacji ręka-oko. Marka KORBO została stworzona w 2016 roku, w oparciu o wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolach i szkołach. W ciągu pierwszego roku działalności klocki Korbo otrzymały aż dwie prestiżowe nagrody: Nagroda Dobrej Marki oraz tytuł Zabawki Roku. Klocki KORBO są produkowane w Polsce, przy użyciu najnowszych technologii i z najwyższej jakości materiałów.
Klocki są bezpieczne i solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, funkcjonalne i kompatybilne (można dowolnie łączyć elementy z różnych zestawów KORBO), a ponadto wielokolorowe i atrakcyjne wizualnie każdy komplet klocków to doskonały sposób na świetną zabawę oraz naukę przez zabawę.

Space 131

Pink 110

Technix 122

Ice Friends 56

Machine 61

Basic 90

Basic 120

Basic 180

Trombela 17

Zbyduj własny instrument i baw się dźwiękami. Zagraj dźwiek niski, wysoki czy średni. Trombela to zestaw 17 różnorodnych elementów, który umożliwia tworzenie oryginalnych i indywidualnych instrumentów dętych. W zależnośći od ilości połączonych elementów zbudowany instrument może wydawać dźwieki o różnym poziomie wysokości. Oprócz zabawy dziecko samoczynnie wykonuje ćwiczenia logopedyczne wydłużając fazę wydechową.

Literki pisane

Literki drukowane

Zestaw liter poszukiwany przez rodziców i polecany przez nauczycieli do nauki liter pisanych, czyli takich jakie dziecko zapisuje w zeszycie. Stworzony przez nauczycieli klas 0-3 z podziałem na spółgłoski i samogłoski.

Część 2 do nauki liter drukowanych czyli tych, które dziecko czyta w książkach. Dedykowany jest dla dzieci w wieki 5-7 lat. Stanowi integralna część  z zestawem pierwszym, ponieważ uczy odrożniać litery pisane z drukowanymi.